Çağdaş muhasebeciler tek vücut

Çağdaş Muhasebeciler Grubu’nun ön seçiminde ipi göğüsleyen Ahmet Hikmet Sönmez, diğer iki aday Erdinç Doğan ve Muharrem Kaya ile birlikte basın toplantısı düzenleyerek, Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (BSMMMO) haziranda yapılacak genel

Çağdaş muhasebeciler tek vücut

ASLIHAN AYDIN

 

Bursa Akademik Odalar Birliği’ndeki (BAOB) toplantıda konuşan Sönmez, “Ön seçim sürecini tamamlayarak, Çağdaş Muhasebeciler Grubu olarak 4-5 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan genel seçimlerimizde listemizi belirledik. Bu süreçte etik kurallar çerçevesinde katılım sağlayan aday adaylarına teşekkür ederim. Şimdi birlik ve beraberlik zamanıdır. Ön seçimde demokrasi şöleni yaşadığımız arkadaşlarımız ile birlikte genel kurul sürecimizde tek vücut olarak hazırlık yapmak üzere, bir araya gelmiş bulunuyoruz” diye konuştu.

 

ODA’YA SAHİP ÇIKALIM

 

BSMMMO’nun da mevcut başkanı olan Sönmez, tüm meslektaşlarını mesleğin kalesi olan odaya sahip çıkmaya davet etti. Sönmez şöyle devam etti: “Mevcut yapımızın daha da güçlenmesini sağlamak, üyelerimizin tümünü kucaklayarak, hepsinin yanında olmak, meslek ve Oda’mız için 7 gün 24 saat çalışarak geçirdiğimiz üç yıllık hizmet süremizi, önümüzdeki üç yılda da aynı şevk ve çalışma azmi ile sürdürmek, bir grubun odası değil, meslektaşın odası anlayışını yerleştirmek temel hedefimizdir. Ayrıca Çağdaş Muhasebeciler Grubu’nun üç başkan adayının projelerini birleştireceğiz.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X