Çağlayan 2017 projelerini anlattı

Orhangazi’de geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen çalışmaların değerlendirmesini yapan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 2017 yılında yapacakları çalışmaları anlattı.

Çağlayan 2017 projelerini anlattı
HABERİ PAYLAŞ
NEVZAT OKUMUŞ
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, ilçede geçtiğimiz yıl gerçekleştirdikleri çalışmalar ve 2017 yılında yapılması planlanan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. 
 
2016 yılında alt ve üstyapı çalışmalarına dikkat çeken Çağlayan, üstyapı çalışmaları esnasında Orhangazi genelinde 440’ın üzerinde cadde ve sokağı tamamen yenilendiğini, asfalt ya da parke çalışmalarının yanı sıra, kaldırım çalışmaları yapıldığını anlattı. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya’nın da katıldığı toplantıda konuşan Çağlayan, yeni yıla dönük çalışmaları, projeleri ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Neşet Çağlayan, “Orhangazi 2017’de dolu dolu olacak. Canlı bir Orhangazi gelecek” dedi. 
 
YAPILACAK ÇALIŞMALAR
 
2017 yılında gerçekleştirilecek çalışmalarla ilgili de bilgi veren Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, yapılacak çalışmaları şöyle sıraladı:
 
“Kültür Merkezi inşaatı, Büyükşehir tarafından yürütülen İznik Gölü Sahil Projesi, Kale ve Nadır Sosyal Tesisleri’nin tamamlanması, Keramet Ilıca Tesisleri’nin düzenlemesi, 4 adet mahalle konağının yapılması, BUSKİ binası, Narlıca ve Hürriyet Mahallesi’nde iki halı saha, Sölöz’de bir büyük suni çim saha, Çakırlı, Gedelek, Ortaköy, Fındıklı gibi bölgelerde sıcak asfalt, Anıt Park, TOKİ bölgesinde bir mesire alanı, Gemlik, İznik ve Orhangazi’ye hitap edecek şekilde yeni hayvan barınakları, 30 bin metrekare Büyükşehir, 20 bin metrekarede Orhangazi Belediyesi tarafından yapılacak kaldırım çalışmaları, Gürle Dağı yamaç paraşütü yarışmaları için tesis, İznik Gölü’nde Su Sporları Merkezi, Orhangazi, Gemlik ve İznik’i kapsayan Büyükşehir Makine Parkı’nın Orhangazi’ye yapılması, semt spor sahaları, güneş enerji santralı, hobi bahçeleri.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X