Çalı Mahallesi’nde herkesi gülümseteceğiz

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ‘Başkan Burada’ karavanı ile bu hafta Çalı Mahallesi’ndeydi. Bozbey, başkan yardımcıları ve ilgili müdürlerle gittiği Çalı’da halkla buluştu, talep ve önerileri dinledi.

Çalı Mahallesi’nde herkesi gülümseteceğiz

Bozbey, Çalı Mahalle Muhtarı Mustafa Yunguş ile de Başkan Burada karavanındaki makamında görüştü. Yunguş’un Çalı hakkında bilgi verdiği görüşmede Başkan Bozbey, mahallede devam eden çalışmalara değindi. Çalı Mahallesi’nin  giderek büyüyen genişleyen bir mahalle olduğunu belirten Bozbey, “Muhtarımız, Mahalle Komitemiz ile bir çok çalışma gerçekleştiriyor. Muhtarımızın talepleri vardı, çoğunu yerine getirdik . Bu mahallede nüfusun artması nedeni ile pazar alanı ve yollar ile ilgili, imara açılan bölgeler ile ilgili talepler de var. Bu konulardaki çalışmalarımız  hızla zaten buralarda devam etmekte. Amacımız, bütün Nilüfer’de olduğu gibi Çalı Mahallemiz’de de insanların gülümsemesi. Ben muhtarımıza ve emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X