Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’dan yeni hamle!

Mars Entertainment Group (Cinemaximum sinema zinciri) ile kriz yaşayan isimlerden Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ın UIP şirketiyle anlaştıkları ve filmlerinin beklenen tarihlerinde vizyonda olacağı iddia edildi.

Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’dan yeni hamle!

Mars Entertainment Group (Cinemaximum sinema zinciri) ile gelirler konusunda anlaşmazlık yaşayan yapımcı, yönetmen ve oyuncular arasında olan Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’dan Takvim’de yer alan habere göre yeni bir hamle geldi.

Kriz nedeniyle filmlerinin vizyon tarihi erteleneceği bilinen Gökbakar ve Yılmaz, bir diğer dağıtım şirketi UIP ile el sıkıştı.
 
Buna göre Gökbakar, Recep İvedik 6’yı 8 Şubat’ta, Yılmaz da Karakomik Filmler’i 15 Mart’ta izleyiciyle buluşturacak.
 
Mars Grubu’nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’ın ”Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmazlar çıkar” açıklamasının ardından Şahan Gökbakar, uzun süredir arasının bozuk olduğu Yılmaz’a sosyal medya üzerinden destek vermişti.
 
Yılmaz, ”Şahan Bey’in size destek olmasıyla ilgili ne diyeceksiniz” sorusunu ”Şahan Bey’e teşekkür ediyorum” diyerek yanıtlamıştı.
 
Yılmaz Erdoğan ise 1 Ocak’ta vizyonda olması beklenen Organize İşler 2 filmini boykot kararı alarak vizyondan çekmişti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X