Cezaevinden mektup gönderen Oktar, kedicikleri bombaladı

Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutuklu bulunan Adnan Oktar, Star Gazetesi yazarlarından Ersoy Dede’ye 4 sayfalık bir mektup göndererek kediciklerin 50 bin TL karşılığında itirafçı olduğunu söyledi.

Cezaevinden mektup gönderen Oktar, kedicikleri bombaladı

Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması, cinsel taciz ve şantaj gibi pek çok suçtan tutuklanarak Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi’ne konulan Adnan Oktar, Star Gazetesi yazarlarından Ersoy Dede’ye mektup gönderdi. Oktar, mektubunda kediciklerin 50 bin TL karşılığında itirafçı olduğunu iddia etti.

“KEDİCİKLER 50 BİN TL’YE İTİRAFÇI OLDU”

Ersoy Dede’ye yazdığı mektupta kendini savunan Adnan Oktar ayrıca mektubunda bazı kediciklerin 50 bin lira karşılığında itirafçı yapıldığını iddia etti. mektup hakkında yazı yazan Ersoy Dede şunları söyledi: Kendisi ve müritleri hakkında yazdığım yazıdan sonra Adnan Oktar’dan 4 sayfalık bir mektup aldım. Mektubunda ısrarla suçsuz olduğunu söylüyor. İddianameyi okuyunca neyin ne olduğunu öğrenir. Asıl benim takıldığım nokta sevgi, saygı, hoşgörü ve toleranstan bahsetmesi.

cezaevinden-mektup-gonderen-adnan-oktar-11217374_739_m-001.jpg

“NASİHATLERDEN MÜRİTLERİNİZ NASİBİNİ ALMAMIŞ”

Adnan Bey iyi güzel söylüyorsunuz da bu nasihatlerinizden nedense müritleriniz hiç nasibini almamış. Organize bir şekilde bana ve gazeteci arkadaşlarıma sosyal medyadan saldırıyorlar. Her türlü iftira ve tehdide maruz kalıyoruz.. Zaten size yönlendirilen suçlamalardan biri de size muhalif olan insanları tehdit etmeniz ve iftira atmanız değil mi?

“MEKTUBU İLGİLİ YERLERE YOLLADIM, OLAYIN ESASINI ANLARIZ”

Müritleriniz aynı suçu işleyerek başınıza yeni çoraplar örüyor, haberiniz olsun… Not: Adnan Oktar mektubunda bazı kediciklerin 50 bin lira karşılığında itirafçı yapıldığını iddia etmiş.. Bu çok çok ağır bir itham.. Ben ilgili yerlere yolladım mektubun aslını. Olayın esası neymiş anlarız…”

33_m.jpg

Ersoy Dede
 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X