ÇGD Bursa’da Aykut Güngör dönemi

Çağdaş Gazeteciler Derneği Bursa Şubesi’nde başkanlığa Aykut Güngör seçildi.

ÇGD Bursa’da Aykut Güngör dönemi
HABERİ PAYLAŞ

ÇGD Bursa Şubesi’nin Kültürpark İpekiş girişinde yapılan 14. Olağan Genel Kurulu’nda seçime tek listeyle gidildi. 

Aykut Güngör’ün başkanlığındaki 10 kişilik yönetim kurulu listesi yapılan açık oylama sonunda kabul edildi. Divan başkanlığını Tayfun Çavuşoğlu’nun yaptığı kurulda Osman Gürçay ve Halil Ferah da divan üyeliğini gerçekleştirdi. Faaliyet ve Denetim raporlarının ibrasından sonra açık oylamayla yapılan seçimde Aykut Güngör’ün listesi oy birliğiyle seçildi.

Derneğin yeni başkanı Aykut Güngör kongrede yaptığı açıklamada; “Yeni dönemde öncelikli olarak dernek lokali yeniden üyelerin zaman geçireceği bir mekan haline getireceğiz. Her ay başarılı üyelerimizi ödüllendireceğiz. Grafik, tasarım, fotoğraf ve yabancı dil eğitimleri gibi üyelerimize meslek içi eğitim programları düzenleyeceğiz” diye konuştu.

Aykut Güngör’ün listesinde Rıza Ertekin, Atilla Sağım, Bülent Sezgin, Uygar Külhaşoğlu, Alican Tarakçıoğlu, Rabia Deniz, Nagihan Görken, Bülent Civanoğlu ve Samet Doğru yer alıyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X