<

CHP Çukurova İlçe Başkanı Erdoğan Mazbatasını Aldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanı Yüksel Erdoğan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte mazbatasını aldı.

CHP Çukurova İlçe Başkanı Erdoğan Mazbatasını Aldı
HABERİ PAYLAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanı Yüksel Erdoğan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte mazbatasını aldı. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan genel kurulda delegelerden güven oyu alan Yüksel Erdoğan ve ekibi, Çukurova İlçe Seçim Kurulu Başkanı’ndan mazbatasını aldı. Mazbatasını aldıktan sonra açıklama yapan Yüksel Erdoğan, kendisine ve ekibine güvenen CHP’lileri mahcup etmeyeceğini söyledi. CHP’nin ülkenin sigortası olduğuna vurgu yapan Yüksel Erdoğan, “Çukurova’daki her parti üyemiz yöneticilik yapma vasfına sahiptir ancak listelerdeki sayı sınırlaması nedeniyle yönetimde ve il delegeliklerinde daha çok arkadaşımıza yer veremedik. CHP bayrağını Çukurova’da daha yukarılara taşıma gayretinde olan ve genel kurulda bizi yalnız bırakmayan tüm partililerimize teşekkür ediyorum” dedi. CHP’nin ülkenin çıkarlarına olan tüm işlerde öncü olmaya çalıştığını ifade eden Erdoğan, Çukurova yönetimi olarak her an seçim varmış gibi hareket edeceklerini ve yılmadan, usanmadan partiyi toplumun tüm kesimlerine anlatmaya devam edeceklerini söyledi. Yüksel Erdoğan, görev bölümünün hemen ardından mahallelerdeki çalışmalara başlayacaklarını sözlerine ekledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X