<

CHP’li vekile bıçaklı saldırı girişimi

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri’de referandum çalışması yürütürken bıçaklı bir kişinin saldırısına uğradı.

CHP’li vekile bıçaklı saldırı girişimi
HABERİ PAYLAŞ

CHP’li Arık, dün Kayseri Talas’ta 16 Nisan referandum çalışmaları çerçevesinde İlçe Başkanı ve diğer partililerle esnaf ziyaretine başladı. Bir dükkandan öbürüne geçen Arık, A.A.’nın sahibi olduğu petshopa da girdi. Olayı anlatan partililer, Arık’ın ‘Balıkların, çiçeklerin içinde ne güzel bir işiniz var’ dedikten sonra kendisini tanıttığını aktardılar. 

 

A.A.’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sinkaflı küfürler savurduğunu ileri süren partililer, ‘Kendisini saygılı olması konusunda uyardık’ dediler. ‘Ben size gösteririm’ deyip A.A.’nın eline büyükçe bir bıçak alarak Arık’a saldırmak istediğini söyleyen partililer, araya İlçe Başkanı Yalçın Maden ve danışmanların girerek saldırganı durdurduğunu belirttiler.

EMNİYET’E GÖTÜRÜLDÜ

Bu sırada dışardakilerin polise haber verdiğini, polisin gelerek A.A.’yı Emniyet’e götürdüğünü anlattılar. Bıçakla saldırdığı iddia edilen A.A. ile Milletvekili Çetin Arık ve CHP ilçe yöneticileri, Talas Emniyet Müdürlüğünde olayla ilgili ifade verdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X