Çiçekler yardım paketlerine dönüştü

Gürsu Belediyesi yaptığı yardım kampanyalarıyla ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor.

Çiçekler yardım paketlerine dönüştü
HABERİ PAYLAŞ

Belediye Başkanı Mustafa Işık, kendisine gelen tebrik çiçeklerini açık arttırma ile satıp, elde edilen gelirle ihtiyaç sahiplerine erzak paketi aldı. 63 çiçek açık arttırmayla hayırsever iş adamlarına, meclis üyelerine ve belediye personeline satılarak, elde edilen gelirle ihtiyaç sahiplerine erzak paketi olarak ulaştırıldı. Başkan Işık, ‘Hemşehrilerimizin teveccühüne layık olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

Hemşehrilerimizden gelen tebrik çiçeklerini de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmak üzere yardım paketlerine dönüştürerek onları da bu hayırlı işe dahil etmiş olduk. İş adamlarımızın gönülleri o kadar zengin ki, erzakları gönderelim ama çiçekler sizde kalsın dediler.

Biz de, her 1 çiçeği 10 erzak paketine dönüştürerek, elde edilen gelirlerle aldığımız erzak paketlerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırdık’ dedi. Ak Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Gürsu Belediyesi meclis üyeleri ve belediye personelinin katılımıyla, Gürsu Belediyesi hizmet binasında düzenlenen programda çiçeklerin satışı gerçekleştirildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X