‘Cinlerime söyledim Müge Anlı program yapamayacak’

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in bugünkü bölümünde kendisini Mehdi olarak tanıtan ve Enes Uçkan ile Cemal Güngör’ü kandıran Nur Ahmet Pehlivan olayı işleniyor.

‘Cinlerime söyledim Müge Anlı program yapamayacak’
HABERİ PAYLAŞ

ATV’de yayınlanan Müge Anlı Tatlı Sert programında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

"Cinlerime söyledim Müge Anlı program yapamayacak" - Sayfa 5

İstanbul Silivri’de yaşanan olayda, Enes Uçkan ve Cemal Güngör isimli iki arkadaş, Nur Ahmet Pehlivan’ın yalanlarına inanarak, yanlarına aldıkları iki arkadaşlarıyla birlikte Rum Mezarlığı altında define aramaya başladı.

Müge Anlı’da ortaya çıkan gerçeklere göre, 3 yıl boyunca 120 metre ‘S’ şeklinde tünel kazan define avcılarından bir daha haber alınamadı. Ancak olay bununla da kalmadı…

"Cinlerime söyledim Müge Anlı program yapamayacak" - Sayfa 7

“BEN MEHDİYİM”

Tüm çevre halkı kandıran ve “Ben Mehdiyim. Artık sır perdesi kalkacak. Kıyamet günü geliyor, bana inanın, bana destek olun ve sizlere cennetteki yerinizi garanti edeyim.” diyen din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan’ın kandırdığı insanlar bir bir programa konuk olurken, anlattıkları kan dondurdu.

Müge Anlı’nın bu olayı incelemesinden rahatsız olan Nur Ahmet Pehlivan’ın, “Cinlerimi saldım. Müge Anlı ve ekibine o programı yaptırmayak. Siz merak etmeyin, tüm gazabım onların üzerinde olacak.” dediği öğrenildi.

"Cinlerime söyledim Müge Anlı program yapamayacak" - Sayfa 8

Bir diğer vatandaş ise, din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan’ın kendisini de kandırdığını ve kendisine Kabe’nin örtüsünden bir parçayı öptürdüğünü, Cinlerim bana Hz. Muhammed’in hırkasını, Hz. Musa’nın kılıcının kabzasını getirdi dediğini iddia etti

Müge Anlı bir yandan bu din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan’ın peşindeyken öte yandan da halen kendilerinden haber alınamayan, ölü mü diri mi olduğu bilinmeyen define avcıları Enes Uçkan ve Cemal Güngör’ü arıyor.

"Cinlerime söyledim Müge Anlı program yapamayacak" - Sayfa 10

Öte yandan yayına bağlanan bir seyircinin verdiği bilgilere göre, Silivri’de kazı sırasında konakladıkları evin sahibinin de işin içinde olduğunu, kendilerine yiyecek getirdiğini ve ‘Güç katmak’ için bunu yaptığını söylediğini iddia etti.

Din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan’ın kandırdığı define avcıları Enes Uçkan ve Cemal Güngör’ün, defineyi bulmuş olabileceği ve bu parayla kayıplara karışmış olabileceği de ihtimaller arasında bulunduruluyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X