CLK hizmet süresini kısaltıyor

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ, Müşteri İşlem Merkezlerine (MİM) bir yenisini daha ekledi.

CLK hizmet süresini kısaltıyor

Edremit MİM’in açılışına Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Kamil Saka, CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, CLK Uludağ Elektrik Edremit Bölge Yönetmeni Mustafa Karaman, CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış ve Pazarlama Direktörü Alp Arı, İnsan Kaynakları Müdürü Hamza Ekin, Müşteri İlişkileri Direktörü Gökhan Ubuz, Alacak Yönetimi ve Faturalandırma Direktörü Serhat Karakoç, CLK Uludağ Kurumsal İletişim Uzmanı Bahar Erkan, Balıkesir Bölge Yönetmeni Vahide Yakut ile çok sayıda davetli katıldı.

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirterek, MİM’lerle müşterilere daha kısa işlem süreleri ile hizmet etmeyi amaçladıklarını vurguladı. Aytac, sayıları 70’i aşan daha konforlu ve ferah mekanlarla hizmet kalitesini artırmayı hedeflediklerini söyledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X