CLK’dan Bandırma protokolüne ziyaret

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar ile Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

CLK’dan Bandırma protokolüne ziyaret

Aytac, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, ‘Hayatı Aydınlatıyoruz’ sloganıyla yola çıktıklarını Bursa, Çanakkale, Yalova, Balıkesir’in yanı sıra Bandırma Bölge Yönetmeliği’ne bağlı Gönen, Erdek, Manyas, Avşa, Marmara Adalar’a da hizmet verdiklerini söyledi.

Bandırma Bölge Yönetmenliği’nin, Müşteri İşlem Merkezleri (MİM) ve yeni yıl ile birlikte hizmete giren Yetkili İşlem Merkezleri (YİM) ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmeti gerçekleştirdiğini ifade eden Aytac, Bandırma bölgesindeki abone sayılarının 191 bin olduğunu kaydetti. Bölgede 12 bin serbest tüketici bulunduğunu hatırlatan Aytac, yıllık elektrik tüketimi 2400 kWh’ın üzerinde olanların elektriği indirimli olarak temin edebileceğini kaydetti.

Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar ve Belediye Başkanı Dursun Mirza, Aytac’ın ziyaretinden ve kurum olarak sundukları hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirirken, ziyarette Aytac Kaymakam Yazar ve Başkan Mirza’ya hediye takdim etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X