Çocuklar artık daha güvenli

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yunus Emre Spor Tesisleri’ndeki parmak izi tanıma sistemi sayesinde çocukların artık daha güvenli bir ortamda spor yapacağını söyledi.

Çocuklar artık daha güvenli

Yıldırım Belediyesi, Yunus Emre Spor Tesisleri’nde parmak izi giriş-çıkış sistemini hizmete geçirdi. 

 

Uygulamaya koyulan yeni sistem sayesinde çocukların artık daha güvenli bir ortamda spor yapabileceğini ifade eden Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Çocuklarımızın güvenli bir ortamda spor yapmaları aileler için çok önemli. Bu sistem sayesinde hem çocuklarımız rahat bir şekilde spor yapabilecek hem de ailelerimiz huzurlu olacak” dedi. 

Yeni güvenlik sistemini teknolojiye entegre ederek uygulamaya geçirdiklerini aktaran Başkan Edebali, “Çocuklarımız spor tesisine giriş ve çıkış yaptığı zaman bu bilgi anında ailesinin telefonuna kısa mesaj yoluyla iletiliyor. Böylelikle aileler, çocuklarının kontrolünü daha kolay yapabiliyor” diye konuştu.

Geliştirilen sistemin, ailelerin çocuklarını spora teşvik etmesi açısından önemli olduğunu da vurgulayan Başkan Edebali, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın spor yapması bizler için çok önemli. Burada en önemli görev ailelere düşüyor. İnanıyorum ki spor sayesinde tam donanımlı yetişecek gençler, Yıldırım’ın kalkınmasında önemli roller üstleneceklerdir” ifadelerini kullandı. 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X