Çukur dizisinde Medet ölecek mi? Mustafa Kırantepe’den açıklamalar…

Vartolu’nun sağ kolu Medet, bir süredir ciğerlerinden rahatsız. Zor günler yaşayan Medet’in acil organ nakline ihtiyacı var. Peki Medet ölecek mi? Mustafa Kırantepe, konuk olduğu programda konuştu.

Çukur dizisinde Medet ölecek mi? Mustafa Kırantepe’den açıklamalar…

Gazeteci Mustafa Kılıç’ın Youtube kanalı Daha Neler’e bu hafta Çukur dizisinin Medet karakteri Mustafa Kırantepe konuk oldu. Sevilen oyuncu hem lahmacun yaptı hem de Kılıç’ın sorularına cevap verdi.

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi yayınlanan bölümünde Medet’in vurulup vurulmayacağı damgasını vurdu. Ayrıca geçen sezon finalinde saldırıya uğrayan Medet’in ciğerlerindeki rahatsızlıktan dolayı dizide ölüp ölmeyeceği ise dizi fanlarının merak ettiği bir diğer konuydu.

Sevilen oyuncu Mustafa Kırantepe merak edilen bu sorulara lahmacun ve kebap yaparak cevap verdi.

Usta oyuncu, Çukur dizisinin yanı sıra Semaver Kumpanya’da iki tiyatro oyunuyla da izleyicinin karşısına çıkıyor. Kırantepe, ‘’Geçen sezon 5 oyunda oynuyordum. Bu sezon 2’ye düşürdük.’’ dedi.

Kılıç’ın ‘’ hem 5 oyun hem de dizi bunu nasıl koordine ettiniz?’’ sorusu üzerine, Kırantepe; ‘’Bu dizimizin idari yapımcısı Yamaç Okur abinin sayesinde… O tiyatrocularla çalışmak istiyordu. Bu konuda bize çok destek oluyorlar’’ diye cevap verdi.

Medet’in ölüp ölmeyeceği sorusuna ise ; ‘’Bunu Gökhan Horzum’a sormak gerekiyor. Sanırım o da açıklamak istemez. Kim bilir belki ilaçla ya da nakille iyileşir. Şu an nasıl olacağı konusunda net bir bilgi yok’’ diyerek yanıtladı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X