Çukur’da büyük ihanet! Yamaç’ı kim vurdu?

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur, 2. sezon 15. bölümünde beklenmeyen bir gelişme yaşandı.

Çukur’da büyük ihanet! Yamaç’ı kim vurdu?

Yaptıkları planla Çeto ve Mahsun’a büyük bir şok yaşatan Koçovalılar ve beraberindekiler, Çukur’u geri aldılar.

Saadet ve bebeği kurtaran Vartolu, sağ salim ailesine kavuşmanın keyfini yaşadı.

Yamaç, Cumali, Vartolu ve Selim, güçlerini birleştirip hep birlikte Mahsun ve Çeto’yu büyük bir oyuna getirdiler.

Çukur’a geldiklerinde tüm adamlarının öldüğünü ve Lal’in de vurulduğunu gören Çeto ile Mahsun, büyük bir şok yaşadı ama intikam yemini içtiler.

Bu arada Koçovalı ailesi yeniden bir araya geldi. Vartolu, babasına oğlunu ve Saadet’i götürdü. Orada olmayan tek kişi ise Cumali idi.

Cumali aileyi uzaktan izlerken, Vartolu’yla hesaplaşmak için çağırdı.

Vartolu, önce annesinin mezarına gitti. Cumali, onun vedalaşmasını bekledi.

Cumali de kendi aile mezarlığına gitti ve Vartolu’ya bir bıçak atarak onu vurmayacağını göze göz, dişe diş hesaplaşacaklarını söyledi.

Bu arada Yamaç’a da bir mesaj gelmişti. Çeto ve Mahsun’u bitirmeden bu işin bitmeyeceğini söyleyen mesajı kimin gönderdiği anlaşılamadı ama Ersoy olduğu tahminleri sosyal medyada yapılıyor. Mesajın, Yamaç’ın çok güvendiği birinden geldiği de bir başka tahmin. Bu kişi attığı konum ile Yamaç’ı ormanlık bir alana çağırdı.

Aracın ışıkları Yamaç’ın gözlerini kamaştırdı ama ışıkları kapatması için karşısındaki kişiyi samimi bir dille uyardı Yamaç. Tanıdığı ve güvendiği bu kişi, araçtan indi ancak izleyiciler kim olduğunu görmedi.

Yamaç’ı iki kez vurdu. Yamaç, “Neden?” diye sorarken onu orada bırakıp gitti. Yamaç’ın ayağa kalkmaya çalıştığı ve sonrasında bir tepeden yuvarlandığı ve bir su birikintisinin içinde hareketsiz yattığı görüldü.

Bu arada Çeto’nun, aynı gün içinde bir kişiyle buluştuğu ve Yamaç’ı ortadan kaldırması ile ilgili sözünü dinlemediği ama bir şekilde bunu yapmanın vaktinin geldiğini söylediği görüldü. Çeto, Çukur’u alsalar da Çukur’da onları yaşatmayacağını söyleyerek intikam yemini etti.

Yamaç, Çeto’nun oyununa mı kurban gidecek? Onu vuran kim? Hain kim? Yamaç ölecek mi?

Bu sorular yeni bölümde yanıtını bulacak…

İşte Yamaç’ın vurulduğu o anlar:
 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X