Damadı bunaltan ‘şaka’

Bursa’nın İznik ilçesinde Hatice Kıray (23) ile Ali Çakın’ın (24) düğününe, damadın arkadaşları tarafından yapılan şakalar damga vurdu.

Damadı bunaltan ‘şaka’
HABERİ PAYLAŞ

Gelin alma merasimi öncesi Ali Çakın’a şalvar giydirip başına türban bağlayan arkadaşları, bununla da yetinmeyip taze damadı el arabasına bindirerek sokak sokak gezdirdi.

Damadı el arabasında oturmuş halde gören ilçe sakinleri, şaşkınlıklarını gizleyemedi. Amatör futbolcu olan Ali Çakın’ın kıyafetlerini yırtan arkadaşları, daha sonra damada hortumla su sıkıp araba fırçası ile yıkadı.

9cc79d06761adf70219ad3cb57bf131c.jpg

Şalvar giydirilip, başına tülbent bağlanan, ayrıca ağda yapılarak tüyleri alınan damat Çakın’a makyaj yapmayı da ihmal etmeyen arkadaşları son olarak damada ‘Evlilik Kuralları’nı okuttu. 

Eşine yönelik, “Hafta sonları yemekleri yapıp bulaşıkları yıkayacağıma, maaşımın yarısını sana vereceğime, her tartışmamızda haklı olsam bile özür dileyeceğime, her iş çıkışı eve çiçekle geleceğime, akşamları evde çay kahve yapacağıma, senden sonra en çok seveceğim kadının da kızımız olacağına söz veriyorum” yazılı metni okuyan damat Ali Çakın, zorlansa da arkadaşlarının yaptığı şakaları gülümseyerek karşıladı. 

Daha sonra damat ve arkadaşları hep birlikte hamama gitti. 

bfd610cb2a8917051d0940aaddf83b16.jpg

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X