Davutoğlu: ‘Bursa Ulucami’ni kana bulamak isteyen…’

Başbakan Davutoğlu, “Şundan hiç şüpheniz olmasın; Diyarbakır Ulucami’nin kardeşi Bursa Ulucami’ni kana bulamak isteyen cani terör örgütünü destekleyen herkese dokunulacaktır, mutlaka dokunulacaktır.” dedi.

Davutoğlu: ‘Bursa Ulucami’ni kana bulamak isteyen…’

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin TBMM grup toplantısında yaptığı konuşmada, “Kendileri tükenirken siyaseti de tüketme ve Meclis çatısını kavganın, kargaşanın, çözümsüzlüğün adresi gibi gösterme gayreti içindeler. Şundan hiç şüpheniz olmasın; Diyarbakır Ulu Cami’nin kardeşi Bursa Ulucami’ni kana bulamak isteyen cani terör örgütünü destekleyen herkese dokunulacaktır, mutlaka dokunulacaktır.” dedi.

 

“Bu kutlu hareketteki hiçbir dava arkadaşımın kalbini kırmam”

 

Dünya mazlumlarının tek umudu olan ak hareketin zarar görmesine izin vermeyeceğini belirten Davutoğlu, “Umudunu AK Parti’ye bağlayan milyonlar merak etmesin. Nefsimi ayaklar altına alırım, bir faninin terk etmeyeceği düşünülen her makamı elimin tersiyle iterim ama asla bu kutlu hareketteki hiçbir dava arkadaşımın kalbini kırmam. Dünya mazlumlarının tek umudu olan bu ak hareketin zarar görmesine bu ak yürekli kadroların üzülmesine, beise düşmesine asla izin vermem.” ifadelerini kullandı.

 

Başbakan Davutoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Biz sadece bir tek dosya tutana inanırız. Bu sağ ve sol omzumuzda dosya tutanlar var ya onlar hakkı yazsınlar gerisi ne yazarsa yazsın. Kim ne fitne yaparsa yapsın kim ne üretirse üretsin kim ne yaparsan yapsın, hepimiz önce bu iki dosya yazıcının dosyasından korkalım, Allah’tan korkalım; başka hiçbir şeyden korkmayalım.”

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X