Demet Akalın: İnşallah Gülben Ergen kocama yazmaz!

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı yorumcularından Bircan Bali, geçtiğimiz günlerde Gülben Ergen ile barışan Demet Akalın’ın, Ergen hakkında “İnşallah benim kocama da mesaj atmaz” dediğini iddia etti.

Demet Akalın: İnşallah Gülben Ergen kocama yazmaz!

Söylemezsem Olmaz programında şok bir iddia daha ortaya atıldı. Bircan Bali, Demet Akalın’ın Gülben Ergen hakkında ” İnşallah benim kocama da yazmaz” diye mesaj attığını iddia etti.

GÜLBEN DEMET’İ YALNIZ BIRAKMAMIŞTI

Bir dönemin ayrılmaz ikilisi Demet Akalın ve Gülben Ergen, geçen yıl nedeni bilinmeyen bir olaydan dolayı küserek birbirlerini Instagram hesaplarından takip etmeyi bırakmıştı. Gülben Ergen’in boşanma haberlerinden sonra Demet Akalın’ı yalnız bırakmamış ve zor günlerinde eski dostunun yanında olmuştu.

“İNŞALLAH OKAN’A YAZMAZ”

Programında Demet Akalın ve Okan Kurt’a sinirlenen Bircan Bali, “Demet Akalın kanka kavramını iyi bilseydi, Gülben Ergen’le kucak kucağa, yanak yanağa poz verirken Gülben Ergen gittikten sonra ‘İnşallah da Okan’a yazmaz’ diye insanların arkasından konuşmazdı” açıklamasında bulundu.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X