Demirel 90 yaşında

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 90`ıncı yaş gününü dostları ve sevenleri ile birlikte kutladı. Ankara Swissotel`deki doğum günü kutlamasına çok sayıda kişi katıldı.

Demirel 90 yaşında
Demirel, yaptığı konuşmada, hayatın merdivenlerini çıkarken metanetli olunması gerektiğini belirterek, “Ben ayrılmadım daha hayattan. Daha çok ömrüm olsa bu ülkenin, bu milletin ve insanlığın iyiliğine kullanırım. Sevgili arkadaşlar, değerli misafirler bu güzel günde sizinle birlikte olmak benim için büyük bir mutluluktur” dedi.
 
100’Ü AŞKIN DAVETLİ
 
Süleyman Demirel’i mutlu gününde TBMM eski Başkanı Köksal Toptan, Hikmet Çetin, Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar, CHP milletvekilleri Mehmet Haberal, Sinan Aygün, Murat Karayalçın, eski bakanlardan Yaşar Topçu, Esat Kıratlıoğlu, Ali Nail Erdem, Nevzat Ercan, Ali Doğan, Baki Tuğ, Turhan Tekiner, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın yanı sıra çok sayıda akademisyen, bürokrat, yakın dostları yalnız bırakmadı. Davetlilere Demirel’in hayatından karelerin yer aldığı bir slayt gösterimi de izletildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X