Demirtaş’ta yollar asfaltlanıyor

Osmangazi Belediyesi’ne bağlanmasıyla birlikte yatırımların hızlandığı Demirtaş’ta Sakarya ve Barbaros Mahallesi’ndeki cadde ve sokaklar asfaltlandı. Yeni yapılaşmanın olduğu bölgede, sokakları freze makinesi ile kazıyan belediye ekipleri, kazınan yolları

Demirtaş’ta yollar asfaltlanıyor
HABERİ PAYLAŞ

Demirtaş’ta yürütülen asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Demirtaş, belediyemizin yeni gelişim bölgesi. Burada hızlı bir yapılaşma ve yoğun bir nüfus artışı var. Bizler de belediye olarak alt yapı, yol ve asfalt çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Sakarya ve Barbaros Mahallesi’nde asfalt çalışmalarımız sürüyor. Bu bölgedeki 10 sokak, sıcak asfalt ile kaplanıyor. Çalışmalar, bayrama kadar tamamlanacak. Sakarya Mahallesi’nde 4 sokak yapıldı. Ekiplerimizin çalışmaları sonucunda toplam 8 bin 500 ton asfalt kaplama yapılmış oldu. Yeni gelişim bölgelerinde, yapılaşmanın ve altyapı çalışmalarının bittiği yerlerde asfalt çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayarak yaşamın kolaylaşmasını sağlıyoruz. Buraya yeni taşınan vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Bu bölgelerin gelişimi adına belediye olarak üzerimize düşen çalışmaları sonuna kadar takip ediyoruz. Burası Bursa’nın en güzel bölgelerinden biri olacak” dedi.

 

Mahalle sakinleri de bayram öncesi sokaklarının yenilenmesinden dolayı Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a teşekkür ettiler.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X