‘Dernekleşme faydalı kazanımlar sağlıyor’

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, dernekleşmenin yakınlaşma, kaynaşma, gerektiğinde iş birliği yapma noktasında faydalı kazanımlar sağladığını söyledi.

‘Dernekleşme faydalı kazanımlar sağlıyor’
HABERİ PAYLAŞ

Bursa Rizeliler Derneğini Ziyaret eden Bursa Valisi Münir Karaloğlu, yeni seçilen yönetimi ve üyeleri ile tek tek tanıştı. BTSO Başkanı İbrahim Burkay’ın da eşlik ettiği ziyarette Karaloğlu, 30 yıldır Bursa’da hizmet veren dernekte emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Bunun bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden Karaoğlu, “Gönüllü yapılan bir iş, kimsenin bu işten farklı bir çıkarı, beklentisi yok. Doğduğu topraklara veya atasının dedesinin doğduğu topraklara, vefa borcu olarak bu işi yapıyorsunuz. Kaldı ki hepimiz ulu şehir Bursa’da yaşantımızı sürdürüyoruz. Bu şehrin başarısı için çalışıyoruz. Fakat herkesin de bir yöresel kültürü var. Onu da yaşatması lazım. Dernekleşme, yakınlaşma, kaynaşma ve gerektiğinde iş birliği yapma noktasında faydalı kazanımlar sağlıyor. Bu sebeple yeni yönetime başarılar diliyorum. İnşallah bu dernek yine güzel işlere imzasını atar. Başarıya emin adımlarla ilerleyen Bursa’ya bu yolda fazlasıyla katkı sunar” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X