‘Devlet Bahçeli’ye karşı linç kampanyası yapılıyor’

MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan, meclis başkanlığı seçiminden sonra MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye karşı linç kampanyası yürütüldüğünü söyledi.

‘Devlet Bahçeli’ye karşı linç kampanyası yapılıyor’

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, “Yeni Meclis Başkanının MHP sayesinde seçildiğini ileri sürenlerin, bu yönde çok yönlü bir algı ve siyaset mühendisliği yürütenlerin aklından şüphe ederiz” ifadesini kullandı.

Adan, yazılı açıklamasında, 7 Haziran genel seçimlerinde milletin ortaya koyduğu irade etrafında yürütülen tartışmalar ve analizlerin zaman zaman partilerine ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye karşı adeta bir linç kampanyasına dönüştürüldüğünü savundu.

Özellikle Meclis Başkanlığı seçim sürecinde ve sonrasında organize bir karalama kampanyasının yürütüldüğünü öne süren Adan, şöyle devam etti:

“Yeni Meclis Başkanının MHP sayesinde seçildiğini ileri sürenlerin, bu yönde çok yönlü bir algı ve siyaset mühendisliği yürütenlerin aklından şüphe ederiz. Bize göre bu akıl sahipleri ruh hastasıdır. Partimize ve liderimize saldıranların nasıl bir hesap ve oyun içinde oldukları ortaya çıkmıştır. Zamanla bunların niyetleri ve nasıl bir Türkiye dizayn etmeye çalıştıkları daha da iyi anlaşılacaktır.”

Bahçeli’nin ilkeli, tutarlı ve dik duruşu sayesinde partilerine yönelik planlanan komploların boşa çıkarıldığını belirten Adan, bu süreçte hiçbir biçimde ince hesapların içinde olmadıklarına işaret etti. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X