‘Dini inancınız ne?’ sorusuna verdiği cevapla şaşırttı

Asena Atalay, sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. “Dini inancınız nedir?” sorusuna da cevap veren Atalay, herkesi şaşırttı.

‘Dini inancınız ne?’ sorusuna verdiği cevapla şaşırttı

Caner Erkin’le olan evliliğiyle adını duyuran ve sonrasında sorunlu bir boşanma süreci yaşayan sunucu Asena Atalay, Instagram hesabından takipçilerinin sorduğu soruları yanıtladı. Atalay, “Dini inancınız nedir?” sorusuna “Beynine ve kalbine güvendiğim insanla konuşurum” cevabını verdi.

“BEYNİNE GÜVENDİĞİM İNSANLA KONUŞURUM”

Günlük yaşantısı sıklıkla sosyal medya hesabından paylaşan Asena Atalay, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Atalay, bir takipçisinin “Dini inancınız nedir?” sorusuna ilginç bir yanıt verdi. İnanç sistemini biraz değişik olarak tamamlayan sunucu, “Bunu sadece beynine, kalbine güvendiğim çok az insanla konuşmayı tercih ediyorum” ifadelerini kullandı.

“ONAY BEKLEME YAP, GEÇ”

Öte yandan “Beni anlamayanlara inatla anlatmaya çalışıyorum bir ümit var mı bir gün beni anlarlar mı acaba?” sorusuna ise “Anlamayacaklar. Sen bir süre sonra kendini anlatmaktan vazgeçeceksin. Onay bekleme yap, geç” cevabını verdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X