Dizi senaryosu sıkıntısına çare Müge Anlı ve Esra Erol!

Dizilerin senaryolarıyla ilgili çoğu zaman eleştirel bir durum vardır. Abartılar özellikle öne çıkartılır.

Dizi senaryosu sıkıntısına çare Müge Anlı ve Esra Erol!

Ancak atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını izleyenler, dizi senaryolarına bile taş çıkartan hatta dizi yapılsa abartı diye eleştirilebilecek birçok konu ile dolu.

Esra Erol’da programı yine atv ekranında yer alıyor ve bu programda da dizi senaryosu olabilecek çok sayıda olaya şahit oluyoruz…

Hemen de bu konular yaşamın içinden ve tamamen gerçek.

Kanalların gündüz programıyla ilgili bir yazı kaleme alan Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, Müge Anlı ve Esra Erol’un programlarını şu sözlerle yorumladı:

“Atv, cinayet ve fantastik hikaye portreleri sunan iki programıyla gündüz kuşağını dolduruyor. Müge Anlı, stüdyoya gelen faili polise teslim eder. Esra Erol’un evlilik programlarından sonra zorunlu olarak değiştirdiği formatı, yerine oturdu. Programlar, ‘zenginler ve reziller’ hikayelerinin aslında soba dumanı kokan mahallerde ne de çok yaşandığının resmi geçidi… Hatta dizi senaryolarının RTÜK cezalarının da ötesinde örnekleriyle…

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X