Dr. Özgür Bolat’tan anne babalara eğitim

Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğretim üyeliğinin yanı sıra Türk Eğitim Vakfı’nda danışmanlık görevini yürüten Dr. Özgür Bolat, yeni bir projenin startını veriyor.

Dr. Özgür Bolat’tan anne babalara eğitim

‘Dr. Özgür Bolat ile Anne-Baba Okulu’ adı altında başlatılan çalışma kapsamında ebeveynlere eğitim verilecek. Koşulsuz ebeveynlik anlayışının tüm Türkiye’ye yayılması ve ödeme gücü olmayan ailelere yüzde 100 burs verilmesi amacıyla başlatılan eğitimler, mayıs ayında 4 haftalık süreçte verilecek. Eğitim programında, aileler çocuk yetiştirme modellerini analiz edip, hem mutlu hem de başarılı çocuk yetiştirmenin temel prensiplerini öğrenecek.

2.5 saat süren ve 4 dersten oluşan program kapsamında her hafta bir ders yapılacak. Derslerde hem anlatım hem etkinlikler hem de ev uygulamaları yer alacak. 

Tüm 4 derse katılan kişilere program sonunda sertifika verileceği belirtilirken, eğitimlere anne ve babaların, anne ve baba adaylarının, eğitimcilerin ve eğitim yöneticilerinin katılmalarının önemine dikkat çekildi. Programın 4, 11, 18 ve 26 mayıs tarihlerinde Gönlüferah Hotel’de gerçekleştirileceğini bildirildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X