Dündar Hürriyet Mahallesi’ni gezdi

Her fırsatta halkla iç içe olan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Hürriyet Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaş ve esnafla bir araya geldi.

Dündar Hürriyet Mahallesi’ni gezdi

Belediye başkan yardımcıları, birim amirleri ve teknik ekip ile birlikte Hürriyet Mahallesi’ni gezen Başkan Dündar, bir araya geldiği vatandaş ve esnafa istek, şikayet ve taleplerini sordu. Mahalle sakinlerinden gelen istekleri tek tek not ettiren Dündar, Hürriyet Mahallesi’nin eksikliklerinin giderilmesi için ilgili birim müdürlerine gerekli talimatları iletti.

Hürriyet Meydanında mahalle sakinleri tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Dündar, düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri ile mahallelerde yaşanan sıkıntıları yerinde gördüklerini ve birlikte çözüm ürettiklerini söyledi. Masa başından değil, yerinden yönetim anlayışı ile Osmangazi’yi vatandaşla birlikte yönettiklerini ifade eden Dündar, “Bugüne kadar halkımızla iç içe olduk. Yaşadıkları sorunlara birlikte çözüm ürettik. Biz hiçbir zaman halkımızdan kopuk olmadık. Vatandaş bizim değil, biz vatandaşımızın ayağına gideriz. Bu anlayışla hareket ettiğimiz için ortaya kaliteli hizmetler ortaya çıkıyor” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X