Dündar’a ‘DOST’ ziyareti

Bulgaristan Dost Partisi Kırcaali Kadın Kolları Başkanı Selime Süleyman ve yönetim kurulu üyeleri, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti.

Dündar’a ‘DOST’ ziyareti
HABERİ PAYLAŞ

Kırcaali’de bir süre önce göreve seçilen Dost Partisi Kadın Kolları yönetimini Ördekli Kültür Merkezi’nde ağırlayan Başkan Mustafa Dündar, Selime Süleyman ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Kadının her konuda olduğu gibi, siyasete de nezaket ve saygıyı getirdiğine dikkat çeken Dündar, “Siyasette halkın içine girmek ve kendimizi ifade edebilmek çok önemli. Bunları yaptıktan sonra başarı gelir. Tabi ki her ülkenin, her bölgenin şartları farklı olabilir. Dolayısıyla bu şartlara göre projeler üretilmeli ve programlar yapılmalı. Sizin bu kadar etkin ve kalabalık şekilde bir arada olmanız bile bana göre büyük bir başarı. Organize olmuş üç kişi, üç milyon kişiyi yönetebilir. Yaptığımız çalışmalarda bilinçli olmamız ve inanmamız lazım. İnandıktan sonra başarı kaçınılmazdır. Her işte olduğu gibi siyasette de azim ve pes etmemek önemlidir. Üşenmeden, vazgeçmeden, ısrar ederek herkese kapımızı açık tutmalıyız. Sizin bu şekilde çalışmanız erkekleri de tetiklemiş olur. Çalışmalarınızı böyle kalabalık ve birlik içinde yaptığınız için sizleri tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X