Dündar’dan Selami Yıldız’a hayırlı olsun ziyareti

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Selami Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Dündar’dan Selami Yıldız’a hayırlı olsun ziyareti

Dündar, İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Bursa İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan ve geçtiğimiz günlerde görevi Sabri Durmuşlar’dan devralan Selami Yıldız’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Yıldız tarafından oldukça sıcak karşılanan Başkan Dündar, “Bursa ulu şehir. Valilik olsun, emniyet olsun, belediye ve milli eğitim gibi diğer kamu kurumları arasında güzel bir diyalog ve çalışma ortamı var. Belediyeler olarak bizlerin eğitim, sağlık, güvenlik gibi bir çok konuda kurumlarımıza desteğimiz oluyor. Osmangazi Belediyesi olarak, Bağlarbaşı mahallemizde bir polis karakolu inşa ettik. İnşallah yakında açılışını da birlikte gerçekleştiririz. Emniyet teşkilatımıza yönelik bu ve benzeri yardımlarımız bundan sonrada sürecek. Sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Dündar’a ziyareti için teşekkür eden Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, şehrin huzur ve güvenliği için her türlü çaba ve gayreti göstereceğini söyledi. Yıldız, “Emniyet teşkilatı, huzur ve güvenin tesisi için yerel yönetimlerle birlikte hareket ediyor. Bizden önceki arkadaşlardan devraldığımız görevi, bizlerde en güzel şekilde devam ettireceğiz. Tabi ki yerel yönetimlerin, belediyelerin desteği ile. Ben de, söz ettiğiniz yeni karakol binasını gezip inceledim. Son derece modern, örnek bir karakol binası olmuş. Bundan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Desteklerinizin devamını bekliyorum” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X