Eğitim Bir-Sen`de delegeler seçildi

Eğitim-Bir-Sen Bursa Şubesi`nde delege seçimleri, şölen havasında gerçekleşti.

Eğitim Bir-Sen`de delegeler seçildi
HABERİ PAYLAŞ
Bursa’nın tüm ilçelerinde Eğitim-Bir-Sen Bursa Şubesi delege seçimleri ile ilçe yönetim seçimleri gerçekleştirildi.
 
Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer ilçeleri yönetim seçimleri ile delege seçimleri Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği binasında yapılırken; diğer ilçeler ise seçimlerini, kendi belirledikleri merkezlerde gerçekleştirdi. Yoğun katılımın görüldüğü seçimlerde Eğitim-Bir-Sen Osmangazi İlçe Temsilciliği’ne Mehmet Ali Akiş seçilirken, Yıldırım İlçe Temsilciliği’ne Arif Arı, Nilüfer İlçe Temsilciliği’ne de Fatih Kocaağa seçildi.
 
EĞİTİM-BİR-SEN’E YAKIŞTI
 
Delege seçimlerinin Eğitim-Bir-Sen ailesine yakışır bir şekilde gerçekleştiğini belirten Memur-Sen Bursa İl Temcisi ve Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker, “Demokrasi şölenimizin birinci bölümü olan delege, ilçe temsilcisi ve yönetimleri seçimleri; merkez ilçelerimizde büyük bir katılımla tamamlandı. Başta sandıklarda görev alan, oy kullanarak katkı koyan, delege seçilen, ilçe temsilcisi ve yönetime seçilen tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun diyerek; yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
 
Şeker, seçim maratonunun 23 Kasım 2014’te düzenlenecek Eğitim-Bir-Sen Bursa Şubesi Genel Kurulu ile devam edeceğini de sözlerine ekledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X