Eğitime destek için koştular

Eğitim gönüllüleri, “Koşuyoruz” sloganıyla bu yıl 10’ncusu düzenlenen “Eker I Run Koşusu”nda Kır Çiçekleri’nin eğitimine destek vermek amacıyla koştular.

Eğitime destek için koştular

Kır Çiçekleri adına koşmak için Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD), Gökçelik, Maysan Mando, Erdem Kaya Patent A.Ş firma çalışanları ve eğitim gönüllüleri kayıt yaptırdı.

ÇEK Yönetim Kurulu üyeleri Türkan Kaya ile İpek Yalçın, 5 kilometrelik koşuda yer alırken, Yönetim Kurulu üyeleri Doğan Yılmaz, Eralp Atabek, Denetleme Kurulu Üyesi Şükran Yılmaz Soğukpınar, Güler – Osman Köseoğlu Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Yürütme Kurulu Üyesi Aral Alkan da ÇEK Kurumsal İletişim Birimi’nin Eker Meydanı’nda açtığı standı ziyaret ettiler, koşuculara destek verdiler.

Uludağ’ın zirvesinden sabahın erken saatlerinde verilen 42 kilometrelik maraton koşusuyla başlayan 10’uncu Eker I Run Koşusu, Eker Meydanı’nda 6 – 12 yaş arası çocukların katıldığı “Minik Adımlar”, 5 ve 15 kilometrelik koşular ve paten yarışmasıyla sonlandı.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X