Ekonomik tatil yapma önerileri

Havaların ısınmasıyla birlikte tatil moduna giren binlerce çalışan için ekonomik tatil önerileri sunuldu.

Ekonomik tatil yapma önerileri
HABERİ PAYLAŞ

Havaların ısınmasıyla birlikte tatil moduna giren binlerce çalışan için dahaiyiyasam.com’un Kültür-Sanat Yazarı Neşe Akbaş ekonomik tatil yapmak için önerilerde bulundu. Tatil alışverişlerinin ekonomiyi zorladığını belirten Neşe Akbaş, ekonomik bit tatil için şu önerilerde bulundu:

“Tatil rotası belirlemek; yazın hemen hemen ortasında olduğumuz şu günlerde yeni tatil planları yapacaklar için tatil planları daha yoğun geçebilir. İşte bu noktada hem işinizi kolaylaştırmak hem de bütçenize ve zevkinize göre ekonomik bir tatil gerçekleştirmek için öncelikle yapmanız gereken gideceğiniz tatil rotasını belirlemek. Gideceğiniz yer belliyse tatil için ne yapmanız gerektiği daha netleşir.

Tatil için para biriktirmek; hem ekonomik hem de içinize sinen bir tatilin kapılarını aralamak için yapmanız gerekenlerden biri de para biriktirmek. Son anda para ayarlayıp tatil planları yapmak biraz bütçenizi zorlayabilir. Yıl içerisinde nereye tatile gidileceği düşünüp ona göre göre bir para biriktirerek rahat bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X