Ekrana çıkmama sebebi belli oldu! Ünlü ekran yüzü koronaya yakalandı!

A Haber televizyonunda yaptığı canlı yayınlarla dikkat çeken Cansın Helvacı koronavirüse yakalandı. Sunucu, annesi ve kardeşine de koronavirüsü bulaştırdığını belirtti…

Ekrana çıkmama sebebi belli oldu! Ünlü ekran yüzü koronaya yakalandı!

A Haber sunucusu Cansın Helvacı kötü haberi sosyal medyada verdi. Resmi hesabından paylaşım yapan Helvacı, koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Cansın Helvacı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘İzmir’den döndüğümde Covid-19 belasına yakalandım.” dedi. Sunucu, annesi ve kardeşine de koronavirüsü bulaştırdığını belirtti.

Cansın Helvacı, Instagram’dan açıklama yaptı. Helvacı, “Semptomlu ve zor bir süreç geçirdim, geçiyorum. İşin kötüsü anneme ve kardeşime bulaştırdım. Üçümüz farklı semptomlara sahibiz. Süreç devam ediyor. Henüz atlatamadık. Mesajlara, aramalara dönemediğim zamanlar oldu bu süreçte anlayışınıza sığınıyorum. Ama her birini gördüm. Arayan, soran yanımızda olan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X