‘Elim ayağım tutmuyor’ diyen Serdar Ortaç’ın isteğini yapıyor

Sağlık durumuyla ilgili yaptığı son açıklama ile hayranlarını telaşlandıran Serdar Ortaç, eşini çocuk yapmaları konusunda ikna etmeyi başardı.

‘Elim ayağım tutmuyor’ diyen Serdar Ortaç’ın isteğini yapıyor
HABERİ PAYLAŞ

Sağlık durumuyla ilgili son yaptığı açıklamada “Dışarıdan iyi görünüyorum ama elim ayağım tutmuyor” ifadelerini kullanan Serdar Ortaç, eşini çocuk konusunda ikna etti.
 

MEKAN ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİLER
 

Star Tv’de ‘Duymayan Kalmasın’ programının haberine göre Serdar Ortaç eşi Chloe ile birlikte bir mekandan çıkarken görüntülendi.
 

“AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ”
 

Soruları cevaplayan Serdar Ortaç ve eşi Chloe ayrılık haberlerini inkar ederek “Neden sürekli böyle haberler çıkıyor biz de anlamıyoruz. Biz birbirimizi seviyoruz ve ayrılmayı düşünmüyoruz’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

serdar_ortac_in_esi_miami_ye_yerlesti_bosaniyorlar_mi_h96102_37788.jpg
 

ÇOCUK MÜJDESİ
 

Çocuk istediğini her fırsatta dile getiren ünlü şarkıcı, 2018 yılında çocuk sahibi olacaklarını açıkladı.
 

HAYRANLARINI ÜZMÜŞTÜ
 

MS hastası olan Ortaç, yaptığı son açıklamada “Hastalığım devam ediyor. Alıştım hastalığıma. Dışarıdan iyi görünüyorum, içi biraz yorucu. Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor. Bol bol spor yapmak lazım” ifadelerini kullanmıştı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X