Emine Örnek Okulları TEOG’da yine lider

2016 – 2017 Eğitim- Öğretim yılında Özel Emine Örnek Ortaokulunda eğitim gören 129 öğrenciden 6’sı Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) 120 sorunun tümünü hem birinci hem ikinci sınavda doğru cevaplayarak Türkiye Şampiyonu oldu.

Emine Örnek Okulları TEOG’da yine lider
HABERİ PAYLAŞ

26-27 Nisan’da yapılan ikinci TEOG sınavında Emine Örnek Okulları’nın 57 öğrencisi yöneltilen 120 sorunun tümünü doğru yanıtlayarak, Türkiye genelinde sınava giren 1 milyon 185 bin 328 öğrenci arasında 2. TEOG şampiyonu oldu. 

Böylece yıllardır hem akademik hem sportif başarılarla adından söz ettiren Emine Örnek Okulları, 2. TEOG’da öğrencilerinin yüzde 44’ünü şampiyon yaparak, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Birinci TEOG’taki başarısını katlayarak, tam yapan öğrenci sayısını 57’ye, bir yanlış yapan öğrenci sayısını 31’e çıkarıp zirveyi kimseye bırakmadı.

Emine Örnek Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Emine Örnek, başarılarının tesadüf olmadığını belirterek, “Bursa’da 3 yıldır TEOG’da lideriz. 4. yılda da liderliğimizi sürdürdük. Bu başarı üst düzey bir emeğin ürünüdür. Yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve destekleri nedeniyle velilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X