EMO’da Çınar yeniden aday

Elektrik Mühendisleri Odası’nın 21 Şubat’ta yapılacak olan seçimleri öncesinde mevcut başkan Remzi Çınar, bir dönem daha göreve talip olduğunu açıkladı.

EMO’da Çınar yeniden aday
HABERİ PAYLAŞ

SEYİT GÜNDOĞAN

Katılımcı Mühendisler Grubu adına adaylığını açıklayan Remzi Çınar, yeni dönemde de ülkeye, kente ve üyelerine karşı sorumluluklarına kaldıkları yerden devam edeceklerini belirterek, “Üyelerimizin, mesleğimizin, odamızın, ulusumuzun hak ve çıkarlarını koruyarak geliştirmeyi hedef alacağız” dedi.

     

Çınar, yeni dönemde; temel çalışma alanı enerji, elektronik, iletişim, bilişim, biyomedikal ve otomasyon olan üyelerinin özlük hakları, örgütlenmeleri ile meslek çıkarlarını savunmada, şubenin örgütleyici konumda çalışmasına devam edeceklerini kaydederek, ülkenin doğal kaynaklarının değerlendirilmesinde, ithal enerji kaynaklarına olan bağımlılığın azaltılmasında doğru enerji politikalarının uygulanması ile başarılacağına inandıklarını vurguladı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X