En değerli sermaye zaman ve bilgidir

Ülkenin geleceğinin eğitimcilerin yaptığı çalışmalara bağlı olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Sarıkaya, öğretmenlerin kendilerini geliştirmelerini istedi.

En değerli sermaye zaman ve bilgidir
İlçe okullarında incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya Keles’teki okulları ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
Müdür Yardımcısı Necdet Sezer’in de katıldığı ziyarette Keles İmam Hatip Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Veli Sarıkaya, geleceğin teminatı olan gençlerin yetişmesinden en önemli unsurun öğretmen olduğunu dile getirdi.
 
Ülkenin geleceğinin eğitimcilerin yaptığı çalışmalara bağlı olduğunu ifade eden Veli Sarıkaya, “Hızla gelişen ve değişen dünyamıza ayak uydurmak ve çağı yakalamak için öğretmenlerimizin kendilerini en iyi şekilde geliştirmelerini arzu ediyoruz” dedi.
 
KİTAP OKUYUN
 
Keles’te gerçekleştirilen eğitim çalışmalarından memnuniyetini de dile getiren Sarıkaya, Keles’te görev yapan idareci ve öğretmenleri başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.
 
Öğrencilere vakitlerini boşa geçirmemelerini öğütleyen Veli Sarıkaya, “Ülkemizin geleceğine yön verecek gençlerimizin en önemli sermayesi zaman ve bilgidir. Bu nedenle gençlerimizden zamanlarını en verimli şekilde değerlendirmelerini, gerekli bilgiye ulaşarak kendilerini en iyi şekilde yetiştirmelerini istiyoruz” diyerek gençlere bol bol kitap okumalarını tesviye etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X