“Engelsiz Adana”ya Vali Büyük’ten Destek

Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Adana Kent Konseyi Engelli Meclisi iş birliği ile kitap halin…

“Engelsiz Adana”ya Vali Büyük’ten Destek

Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Adana Kent Konseyi Engelli Meclisi iş birliği ile kitap haline getirilen “Engelsiz Adana Çalıştayı Raporu”, Adana Valisi Mustafa Büyük’e takdim edildi. Adana Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanı Durmuş Ökten, Adana Kent Konseyi Başkanı Ahmet Özen, Adana Kent Konseyi Genel Sekreteri Ekrem Aslan ve Adana Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Ali Duran Karakaya’dan oluşan heyet, geçtiğimiz günlerde Adana Valisi Mustafa Büyük’e ziyarette bulundu. Ziyarette, “Engelsiz Adana Çalıştay Raporu” sunularak, “Engelsiz Adana Eylem Planı” kapsamındaki uygulamalar hakkında bilgi paylaşımı yapıldı. Adana Valisi Mustafa Büyük ise çalışmaları beğenerek takip ettiğini söyledi, heyeti tebrik etti. Engelli bireylerin sosyal hayatın içerisinde daha fazla yer almaları gerektiğini ifade eden Büyük, “Adana Valiliği olarak Engelsiz Adana Projesi’ni sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X