Erbakan: “Büyük İsrail devletini kurmak istiyorlar”

Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, büyük İsrail devletinin kurulmak istendiğini ileri sürerek, ‘5 bin seneden beri ‘İlla bize vaad edilmiş olan topraklarda büyük İsrail devletini kuracağız ve bütün insanlığı kendimize köle yapacağız’ diyen bir züm

Erbakan: “Büyük İsrail devletini kurmak istiyorlar”
HABERİ PAYLAŞ

Erbakan Vakfının Bursa’da düzenlediği iftar yemeğine katılan vakfın genel başkanı Fatih Erbakan, binlerce üye ile iftarda buluştu.

İftar programında gündemi değerlendiren Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, ‘Osmanlı Devletini bölüp parçaladıkları zaman kullanılan mezhepçilik ve ırkçılık mikrobunun aynısı uygulanmaya çalışılıyor. Sur’da, Cizre’de, Midyad’ta, Kilis’te yaşanan olaylar. Şu Mübarek Ramazan ayının ilk günlerinde İstanbul’un merkezi Vezneciler de yaşanan katliamı görüyorsunuz. Bütün bu Türkiye’de yaşanan olayların sebebi Suriye’de yaşanan olayların sebebiyle aynıdır. Irak’ın bölünmesinin, Libya’nın bölünmesinin sebebiyle aynıdır. Hepsinin sebebi bölgede bir büyük İsrail devletinin kurulması içindir. Türkiye’nin güneydoğusunun karıştırılması, Kürt’ün Türk’e, Türk’ün Kürt’e düşman edilmesi, Türkiye’nin güneydoğusundan kopartılacak parçayla Suriye’deki Kürt parçasının birleştirilmesi, Irak’taki Kürt yönetiminin birleştirilmesi ve mümkünse İran, Kürdistan bu parçalarla birleştirilerek, tamamen kukla sözde bağımsız bir Kürdistan devletinin kurulması. Bu parçalanmış bölünmüş küçük lokmaların yutularak bölgede büyük İsrail devletinin kurulması gayretleri devam etmektedir’ şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X