Erciyes’te Dostum rüzgarı

2 bin 200 metrede kurulan Bike Park’taki performansıyla kürsüye çıktı… Uluslararası Erciyes Dağ Bisikleti Kupası’na katılan İnegöl Dostum Bisiklet Takımı zirve için pedal çevirirken, Engin Karabacakoğlu +40 yaş kategorisinde ikinci oldu.

Erciyes’te Dostum rüzgarı

İnegöl Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve doğa tutkunlarının çekim merkezi haline gelen Doğa Sporları ve Turizm Merkezi gün geçtikçe kendinden daha fazla söz ettirmeye başladı. Dostum, İnegöl’ün doğal güzelliklerinin tanıtımına katkı yaparken, bünyesindeki sporcuların katıldıkları yarışmalarda İnegöl’ü en iyi şekilde temsil etmeleri ve yarışmalardan başarı ile dönmeleri İnegöl’ün spor şehri kimliğine bürünmesine katkı sağlıyor. Alternatif doğa sporları adı altında çeşitli etkinlik ve faaliyetlerle her geçen kendinden daha fazla söz ettiren Dostum, bünyesindeki sporcular ile önemli başarılara imza atıyor.

KATKI SAĞLIYOR

Son olarak Uluslararası Erciyes Dağ Bisikleti Kupası adı altında Erciyes Dağı’nın 2 bin 200 metresinde kurulan Bike Park’ta gerçekleştirilen yarışlarda Dostum Bisiklet Takımı’ndan Engin Karabacakoğlu Master kategorisinde ikinci olmayı başardı. Organizasyonda yurtiçinden ve yurtdışından yaklaşık 300 bisikletçi kürsü mücadelesi verdi. Dostum Bisiklet Takımı’ndan Engin Karabacakoğlu ise +40 yaş kategorisinde ikinci olarak önemli bir başarıya imza attı. Dostum Bisiklet Takımı’ndan Engin Karabacakoğlu’nu gösterdiği başarı nedeniyle kutlayan İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Kendisini böylesi önemli bir organizasyonda elde etmiş olduğu başarıdan dolayı kutluyorum. Sağ olsun her hafta katılım gösterdiği bir yarıştan güzel derecelerle dönüyor. Böylece hem İnegöl’ü hem de Dostum’un tanıtımına katkı sağlıyor” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X