Erdemli’de Mahallelere Çocuk Oyun Grupları Kuruluyor

Mersin’in Erdemli Belediyesi, mahallelerde çocuklar için oyun grupları kuruyor. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, kısa bir süre içerisinde Erde…

Erdemli’de Mahallelere Çocuk Oyun Grupları Kuruluyor
HABERİ PAYLAŞ

Mersin’in Erdemli Belediyesi, mahallelerde çocuklar için oyun grupları kuruyor. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, kısa bir süre içerisinde Erdemli’de oyun grubu olmayan mahalle kalmayacağını bildirdi. Erdemli Belediyesi, ilçe merkezi ve mahallelerde oyun grubu kurma çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Gücüş ve Fakılı Mahallelerinde çocuklar için oyun grupları kuruldu. Erdemli sınırları içerisinde bulunan bütün mahallelere uzak yakın demeden oyun grubu oluşturmak için çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü dile getiren Başkan Tollu, “Erdemli’de oyun grubu olmayan mahalle bırakmayacağız. Bu konuda çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Oyun gruplarının yanında uygun olan yerlere spor aletleri de kuruyoruz. Oyun grubu ve spor aletleri kurma hizmetlerimizle Erdemli’de birçok çocuk ve ebeveyn daha önce hiç tanışmadıkları oyun grubu ve spor aletiyle buluştu. İlk defa oyun grubu gören çocukların sevinç çığlıkları, bizleri hizmetlerimize daha da motive ediyor. Ekiplerimiz son olarak Gücüş ve Fakılı Mahallelerinde çalışma yaptı. Artık bu mahallelerdeki çocukların da oyun oynayabilecekleri bir alanları mevcut. Oyun oynamak her çocuğun en doğal hakkıdır. Erdemli Belediyesi olarak çocuklara bu imkanı sağlamak bizim görevimiz, bunun için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X