Erdoğan: İhanetin ilacı yoktur

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ziraat Katılım Bankası’nın açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Bugün bizi tehdit eden gazete, geçen yıl da Ziraat Bankası’nı itibarsızlaştırmaya çalışıyordu. Gafleti tembihle çözebilirsiniz ancak ihanetin ilacı yoktur” dedi.

Erdoğan: İhanetin ilacı yoktur
HABERİ PAYLAŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eminönü’de Ziraat Katılım Bankasının açılış törenine katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, “Bugün bizi Mursi’nin akıbetiyle tehdit eden gazete, geçen yıl da Ziraat Bankası New York Şubesi’ni itibarsız hale getirmeye çalışıyordu. Olağan, mutat bir denetimi ‘Amerika’dan Ziraat Bankası’na büyük darbe’ manşetleriyle ve adeta sevinçle verdiler. Gafleti tembihle, cehaleti talimle çözebilirsiniz ancak ihanetin ilacı yoktur” dedi.

Erdoğan, “Eski Türkiye artıklarının saldırılarına rağmen Ziraat Bankamız millete hizmet yolunda kararlılıkla yürüyor” şeklinde konuştu.

“İstanbul’un finans merkezi olması için var gücümüzle çalışıyoruz” diyen Erdoğan, “Bugün Londra, faizsiz bankacılığın önemli bir merkezi konumunda. Neden Londra olsun da İstanbul olmasın?” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X