Erkeklerin bir kadında etkileyici bulduğu 12 özellik

İşte erkeklerin kadınlarda dayanılmaz bulduğu 12 etkileyici özellik.

Erkeklerin bir kadında etkileyici bulduğu 12 özellik
HABERİ PAYLAŞ

1) Kibarsınız

İnsanlardan karşılık beklemeden hareket edersiniz. Her zaman gülümsersiniz hatta düşmanınıza bile kucak açarsınız. Doğanızda kötü olmak yoktur. Etrafınızdaki birçok insan mutluluklarını size borçludurlar.

2) Sadıksınız

Bulunduğunuz noktanın farkındasınız. Size gönlünü gerçekten açmış birine gerçekten içten bir şekilde bağlanıyorsunuz. Sevgiden dolaylı olarak gelen sadakatinizi karşınızdaki kişiye mutlaka hissettiriyorsunuz.

3) Bencil değilsiniz

Önceliğiniz başkalarıdır. Almaktan ziyade vermekten hoşlanırsınız. Başka insanları bu kadar düşünürken, çoğu zaman kendinize zaman ayırmayı unutuyor, kendi duygularınızı öteliyorsunuz. Üzülmeyin, kıymet bilen bir erkeğin gözünde, bu yönünüz oldukça kutsal gözükecektir.

4) Zarifsiniz

Dengeli ve zarif olmanın bir kadın için öneminin farkındasınız. Kendine saygısı olan ve farkındalıklı bir kadın olarak, sofistike bir insansınız. İnsanları davranışlarınızla ve ağırbaşlılığınızla etkilemeyi biliyorsunuz. Başınız her zaman diktir.

5) Tutkulusunuz

İstediğiniz şey için elinizden geleni yapıyorsunuz. Hedefinizin büyük veya küçük olması hiç önemli değildir. Hedefinize ulaşmak için çok çalışıyorsunuz. Birçok insana göre çok daha disiplinlisiniz. Aynı zamanda sevgi söz konusu olduğunda da bu tutkuyu dışa vurabiliyor, sevdiğiniz zaman tamamıyla kalpten seviyorsunuz.

6) Destekçisiniz

Her zaman arkadaşlarınıza destek olursunuz. Sadece iyi anlarda değil, mutsuz veya başarısız oldukları zamanlarda da onların yanında olmayı bilirsiniz ve bunu daima hiçbir karşılık gözetmeksizin yaparsınız. İşte tam da bu sebeple sizin desteğe ihtiyacınız olduğu zamanlarda, o arkadaşlarınızı etrafınızda görememe ihtimaliniz çok yüksektir.

7) Sezgiselsiniz

Arkadaşlarınıza veya birlikte olduğunuz kişiye karşı yoğun duygular besliyorsunuz. Onlar sizden bir şey gizledikleri zaman siz hemen fark ediyorsunuz. Her zaman ne hissettiklerini, onlar söylemese bile, davranışlarından, hareketlerinde, ses tonlarından anlıyorsunuz.

8) İyi hissettiriyorsunuz

Etkileyici bir kadın olarak çoğu şeyden korkmuyorsunuz. En zoru durumların bile altından kalkabiliyorsunuz, diğer insanların sormaya çekindiği soruları sorabiliyorsunuz. Bu nedenle enerjiniz etrafınızdaki insanların kendilerini iyi hissetmelerine sebep oluyor.

9) Dürüstsünüz

Zaman zaman fazlasıyla dürüst oluyorsunuz. Bazen doğruları söylerken ister istemez ciddileşebiliyorsunuz. Bu durum özellikle birisi size veya sevdiğiniz birine zarar verecek bir yalan söylediği zaman ortaya çıkıyor.

10) Israrcısınız

Doğru olduğuna kesinlikle emin olduğunuz bir gerçeğin üstünü sırf birileri rahat etsin diye kapatmıyorsunuz. Doğru bildiğinden şaşmaz bu tavır, özellikle kaliteli erkeklerin ilgisini oldukça fazla cezbeden bir duruştur.

11) Sevginiz farklıdır

Birçok insan size bir teşekkür borçlu. İnsanları çok güzel seviyorsunuz ve onların hayatlarını güzelleştiriyorsunuz. Kimisi bunun farkında olarak size minnet duyuyor ancak birçok insan sizin gibi birine sahip olmanın neden önemli olduğunun farkında bile değil.

Şu bir gerçek ki, sevdiğiniz erkek veya diğer insanlar sizin sevginize sahip oldukları için çok şanslılar…

12) Seçicisiniz

Karşı cinste saygı uyandıran bir başka özellik ise hayır diyebilme yeteneğidir. Kendi belirlediğiniz çizgilerin dışına çıkmayarak hayır demesini biliyor, ilişkileriniz konusunda seçici ve ağırbaşlı davranıyorsunuz. Bu durum çoğu erkeği korkutsada, kaliteli erkekleri yüksek derecede etkileyici bulduğu bir özelliktir.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X