Eski halk ekmek büfeleri kaldırılıyor

İnegöl Halk Ekmek Fabrikasının kapanması ile atıl kalan ve amacı dışında kullanılan “Halk Ekmek” büfeleri İnegöl Belediyesi ekipleri tarafından kaldırıldı.

Eski halk ekmek büfeleri kaldırılıyor
HABERİ PAYLAŞ

İnegöl Belediyesi Zabıta ve Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından ilçe genelinde başlatılan çalışma ile ilçenin muhtelif kaldırım ve arsalarında bulunan, çevre ve görüntü kirliliğine neden olan “Halk Ekmek” büfeleri yerlerinden kaldırıldı.

İnegöl Halk Ekmek Fabrikasının kapanmasının ardından ilçe halkına ekonomik fiyatlı ekmek hizmetinin devam ettirilmesi için harekete geçen İnegöl Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesine bağlı Besaş Halk Ekmek Fabrikası ile anlaşma sağladı.

Yapılan anlaşma gereği bundan böyle İnegöl genelinde Besaş Halk Ekmek satışı yapılacak olup, satış noktalarının büfe şeklinde değil dükkân olması kararı verildi. Besaş bayiliği yapacak yeni satış yerlerinde ise herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına halk ekmek büfe sahiplerine öncelik verildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X