Esnaftan Bozbey’e teşekkür plaketi

Nilüfer Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Nilüfer Görükle Balkan Panayırı’nın tamamlanmasının ardından Balkan Mahallesi esnafı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e plaket vererek teşekkür etti.

Esnaftan Bozbey’e teşekkür plaketi

Balkan Mahallesi’nde düzenlenen teşekkür yemeğine Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Naci Kale, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız, Balkan Mahalle Muhtarı Muhammed Gölcüklü, Kurtuluş Mahalle Muhtarı Mehmet Saldız ve Balkan Mahallesi esnafı katıldı. 

 

Teşekkür yemeğinde mahalle esnafı adına Cesur Yılmaz, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e desteklerinden ve katkılarından dolayı plaket vererek teşekkür etti. 

Nilüfer Görükle Balkan Panayırı’na katılımın her yıl arttığını kaydeden Başkan Bozbey, “Balkan Panayırı’nı sporuyla, kültürüyle, sanatıyla Türkiye’nin örnek festivali yapmak zorundayız. Balkan Mahallesi’nde yaşayan esnafıyla, dernekleriyle, yaşayanlarıyla ve iş dünyasıyla bunu gerçekleştirmek için hep birlikte çaba göstermemiz gerekiyor. Ben bu yıl bu anlamda katkı veren herkese teşekkür ederim” dedi.   

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X