Eurovision bilirkişisi gibi oldum!

Önceki akşam 15 Eylül Kıraathanesi’ndeki konseri öncesi konuşan Sibel Tüzün, Türkiye’yi temsil ettiği 2006 yılından bu yana her defasında Eurovision’un kendisine sorulduğunu söyledi.

Eurovision bilirkişisi gibi oldum!

ÜNAL ÖZBAY

Pop müziği güçlü sesi Sibel Tüzün, bu kez caz söylemek üzere 15 Eylül Kıraathanesi’nde Bursalıları selamladı. 

Sahne öncesi açıklamalarda bulunan Tüzün, 2006 yılında Eurovision’da Türkiye’yi temsil ettikten sonra adeta konunun uzmanı seçildiğini söyledi. Her yıl Eurovision konusunun kendisine sorulmasına bir anlam veremeyen Tüzün, yine de yarışmayla ilgili düşüncelerini paylaşmadan edemedi. Tüzün, ‘Beni çağırsalar da artık gitmem. Orada yapacağım birşey olduğuna inanıyorum. Bence Eurovision’a genç isimler gönderilmeli’ dedi. 

BİR DAHA ADAYA DÖNMEM

Bir dönem katıldığı Survivor yarışmasıyla ilgili de konuşulan Sibel Tüzün, programın en iyilerinin yarıştığı yeni sezonu izlemediğini belirtti. Survivor Alstar’a da çağrılmadığını dile getiren sanatçı, ‘Zaten çağırsalar da gitmezdim. Adadan geri ağlaya sızlaya dönmüştüm. Bir daha o adaya gitmem’ dedi. 

MÜZİKAL YAPMAK İSTİYORUM

Popçu kimliğiyle tanınmasına rağmen bir dönem rock albümleri yapan, Bursa konserinde de baştan sona caz söyleyen Sibel Tüzün, kendini ‘müzik kadını’ olarak tanımladı. 

Her telden söyleyebileceğini belirten Tüzün, en büyük hayalinin ise bir müzikal sahnelemek olduğunu söyledi ve bunun için çalışmalara başladığını dile getirdi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X