‘Feda edilebilecek hiçbir fert yoktur’

BTSO Eğitim Vadisi’nde bulunan BTSO Baha Cemal Zağra Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’ni ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, eğitimde feda edilebilecek hiçbir ferdin bulunmadığını söyledi.

‘Feda edilebilecek hiçbir fert yoktur’
HABERİ PAYLAŞ

Şube Müdürü Hüseyin Hacıoğlu ile birlikte okulu gezen ve incelemelerde bulunan Veli Sarıkaya, ‘Bütün çocuklarımıza en iyi imkanları sunmak, onlarla beraber olmak ve problemleriyle ilgilenmek hepimizin görevidir. Bu görev çerçevesinde burada yapılan faaliyetleri destekliyor, bu çalışmalardan dolayı emeği geçenleri tebrik ediyorum’ dedi.

ENGELLİ OLMAK KUSUR DEĞİL

Engelli olmanın bir kusur olmadığını ifade eden Veli Sarıkaya, “Hiçbirimizin yarın engelli olmayacağımıza dair elimizde bir güvence yoktur. O zaman hayattaki bütün güzellikleri onlarla paylaşmak bizim olmazsa olmaz görevimizdir. Onları hayata bağlamak, onlara hayatı sevdirmek, hayatta kendilerine yetebilecek bilgi ve becerileri onlara vermek bizim en önemli vazifemizdir. Böylesine önemli bir görevi yerine getirmek için çalışan değerli öğretmenlerimizi de kutluyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X