Federasyon başkanından Büyükşehir’e ziyaret…

Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, Büyükşehir Belediyespor Başkanı Gökhan Dinçer ve yönetimiyle bir araya geldi.

Federasyon başkanından Büyükşehir’e ziyaret…

Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, Büyükşehir Belediyespor Başkanı Gökhan Dinçer’in konuğu oldu.

Anatolium Hotel Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Dinçer’in yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Nurullah Yıldız, Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri Dergah Alkan, Fuat Alpaslan, Yusuf Konat ve Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı katıldı.

Görüşmede bundan sonra gerçekleştirilmesi planlanan organizasyonlar hakkında fikir alışverişinde bulunulurken, Başkan Gökhan Dinçer, Büyükşehir Belediyespor’un 22 branşta Bursa ve Türk sporuna hizmet ettiğini ve bisiklet branşını da ön plana çıkarmak istediklerini söyledi.

Başkan Dinçer, ‘Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’ın talimatları doğrultusunda altyapıya büyük önem veriyoruz. Bursa ve Türkiye’ye yeni sporcular kazandırmak istiyoruz. Düzenleyeceğimiz organizasyonlarla da daha fazla kişiyi sporla buluşturmayı hedefliyoruz’ dedi.

Türkiye’nin yavaş yavaş bisiklet kullanımı anlamında beklenen seviyeye gelmeye başladığını söyleyen Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı ise ‘Nerede organizasyon varsa federasyon olarak yanınızdayız. Biz her türlü desteğe hazırız. Bisiklet ailesi ve federasyon bu konuda emrinizde’ ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X