Fırtınada can vermişti! Kahreden detay…

Antalya Kumluca’da dün otobüs beklerken fırtına nedeniyle devrilen durağın altında kalarak can veren 27 yaşındaki Gülseren Çiçek’in, dün fırtınaya rağmen tüp bebek tedavisi için doktora gitmeye çalıştığı öğrenildi.

Fırtınada can vermişti! Kahreden detay…

Antalya’nın Kumluca ilçesinde, dün otobüs beklerken fırtına nedeniyle devrilen durağın altında kalıp, yaşamını yitiren Gülseren Çiçek’in (27) yakınları, büyük üzüntü yaşadıklarını söyledi.

Gülseren’in kayınbiraderlerinden Özcan Çiçek (24),”Ağabeyim ve yengemin çocukları olmuyordu. 2,5 senedir tedavi için hastaneye gidip geliyorlardı. Hastaneye gitmek için durağa geçmiş.

Biraz yağmur yağıyormuş ondan sonra fırtına çıkmış. Yengem ne yapacağını şaşırmış, durağın arkasına geçmiş. Beklerken fırtına durağı devirmiş. Tamamen belediyenin sorumsuzluğu. İki vida çakıp bırakmışlar.

Ağabeyim mobilyacıda çalışıyordu. Annem ve yengem serada çalışıyordu. Yengem durağın arkasında can verdi. Mağduruz, adalet istiyoruz” dedi.

Diğer kayınbiraderi Ömer Çiçek ise, “2,5 yıl oldu evleneli. Çocukları olmuyordu; ama bebek hayali durakta bitti” diye konuştu.

Hayatını kaybeden genç kadının yakınları

‘DURAĞIN SADECE BİR PARKE TAŞINA BAĞLI OLMASI SORUMSUZLUK’

Gülseren Çiçek’in görümcesi Sümeyye Çiçek de, “Durağın arkasına gidip kendisini korumaya çalışıyor. Onlarca ağırlıktaki durağın sadece bir parke taşına bağlı olması sorumsuzluk. Bu can gitti, başka canlar gitmesin. Davacıyız” dedi.

DHA

HABERİ PAYLAŞ
1 adet yorum var

Bir adet yorum var

  1. Allah rahmet eylesin.Bu ölüme gerekçe olan iptidai şekilde sabitlenen durakların,iptal edildiği için kesilen demir-çelik direk ve malzemelerin çıkıntıları nedeni ile birçok vatandaş ya ölüyor ya da sakatlanıyor.LÜTFEN DAHA FAZLA DİKKAT,LÜTFEN DAHA FAZLA TİTİZLİK VE HASSASİYET.

Yoruma kapalıdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X