FotoFest fotoğrafları Keles’te

Bursa Kent Konseyi (BKK) tarafından ‘Griye Veda Renklere Merhaba’ projesinin 54. sergisi Keles ilçesinde açıldı.

FotoFest fotoğrafları Keles’te

Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen 4. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest) kapsamında açılan 30 fotoğraflık karma sergi Keles halkı ile buluştu. Griye Veda Renklere Merhaba’ projesinin 54. sergisinin açılışına, Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, Keles Kaymakamı Mustafa Türkcan, Keles Belediye Başkanı Mehmet Teke, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Akçay, Ak Parti Keles İlçe Başkanı Mehmet Keskin, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanı Semih Pala, 2014 seçimlerinin ardından Keles’in Bursa Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil olduğunu hatırlattı. Bursa ve Keles’i iyi günlerin beklediğini söyleyen Pala, “Bursa büyüdü, Keles’te büyüyor ve büyüyecek. Bursa 7 merkez ilçeli Büyükşehir Belediyesi iken 17 ilçeli Bütünşehir haline geldi. Keles’in de içinde bulunduğu 4 dağ ilçesi Bursa Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisine girdi. Bu yörelerin Büyükşehir sınırı içerisine girmesi büyük bir şanstır. Çünkü Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin gücü çok açık ortadadır. Bu bölgelerin gelişmesi ve göç veren değil, giden insanların tekrar geri geldiği yerler olması lazım. Ayrıca Bursa’da yaşayan vatandaşların böyle tabiat güzelliği olan bölgelerin gelip görmesi ve gezmesi gerekiyor. Buralarda insan hareketinin sağlanması gerekiyor” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X