Fox TV’nin sevilen dizisine tepki yağıyor!

Fox TV’nin sevilen dizisi Kadın, dün akşam ekrana gelen 41. bölümüyle izleyicilerin sosyal medyada eleştirilerine neden oldu!

Fox TV’nin sevilen dizisine tepki yağıyor!

Bu tepkinin özellikle Bahar’a gelmesi ise şaşırttı!

Sarp ve Bahar karşılaştıktan sonra Bahar, ertesi sabah annesi, babası, Yeliz ve Ceyda’dan bildiklerini anlatmasını istedi.

Gerçeği çok önce duymalarına karşın kendisine söylenmemesine kızan Bahar, Jale’nin doktor olarak buna izin vermediği şeklindeki mazerete de çok kızdı.

Çocuklarının psikolojilerini düşünmedikleri için çok sinirlenen Bahar, Nisan ve Doruk’un babalarını görmelerine ve kendisine söylemelerine rağmen onlara inanmadığını hatırlattı. Sarp hastaneye geldikten sonra da onu görmelerine rağmen ‘annenize söylemeyin’ şeklinde yapılan telkinlere tepki verdi.
 

Aynı zamanda çocuklarının babalarıyla ve yaşananlarla ilgili pek çok soru sorduğunu, onlara hiç bir yanıt veremediğini anlatan Bahar, hayatta sadece çocukları için yaşadığını belirtti.

Eğer daha önceden babalarının yaşadığını bilseler, onların durumu daha sağlıklı karşılamalarını sağlayacağını ve hazırlıksız yakalandıklarını anlatan Bahar, çocuklarının psikolojilerini düşünmedikleri herkese kızdı.

Ancak dizinin izleyicilerinden çok şaşırtan eleştiriler gelmeye başladı sosyal medyadan.

Sosyal medya kazan kaldırdı! Kadın dizisinde Bahar’ı yerden yere vurdular!

Bu sahneden sonra izleyicilerden gelen pek çok yorumda Bahar’ın, kendisine bu kadar yardımcı olan insanlara söyledikleri ve onları hayatından sileceği sözlerini eleştirdi.

Bahar’ın Arif’i de reddetmesine kızan izleyiciler, kendisi ve çocukları için bunca fedakarlık yapan insanları anlamaya çalışmak yerine, bu denli tepki vermesine kızdılar ve yorumlarında son derece sert eleştiriler ortaya koydular.

kadın arif ile ilgili görsel sonucu

Bazı izleyiciler ise Bahar’ın yaşadığı şok nedeniyle doğru düşünemediği ve daha sakin düşündüğünde tavrını değiştireceği görüşünde.

İşte o yorumlardan bazıları:

0ksiz-2.jpg

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X